Power Up Your Skill Set

Today, in order to increase security coeffient and preventing crime, security equipment is needed more than before. Polymer Talaei Yazd Co. has fully realized this need and is one of the leading suppliers of PC sheets for security glazing utilizing high-tech machines. Learn More.

Dashboard
ساخت دیوار جاذب صوتی برای اولین بار در کشور؛ در پل طبقاتی صدر

به گزارش خبرنگار اجتماعي باشگاه خبرنگاران، مازیار حسینی سحرگاه امروز در بازدید از پروژه پل طبقاتی صدر و در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب اظهارداشت: خوشبختانه جزییات پل صدر یک تحول خوب در کار مهندسی پل سازی کشور است که بادقت در حال انجام است .


وی با بیان اینکه برای اولین بار در کشور توانستیم دیوارهای جاذبه صوت را تولید کنیم، افزود: این کار بسیار پیچیده بود و به تکنولوژی آن را به راحتی در اختیار ما قرار نمی دادند اما بعداز اینکه برای وارد کردن تجهیزات دیوارهای صوتی از خارج از کشور با مشکل مواجه شدیم تصمیم گرفته شد که این دیوارها در داخل کشور تولید شوند. بنابراین تولید این محصول در کشور آغاز و تست های متعدد آزمایشگاهی انجام شد تا این کاری که انجام می شود منطبق با استانداردهای اروپایی و روز دنیا باشد .
حسینی در ادامه گفت: ما در کشور کارهایی که اصطلاحا انعکاسی خوانده می شود انجام داده بودیم اما کارهای جذبی هیچگاه انجام نشده بود .
وی با اشاره به اینکه تقریبا در بیش از 50 درصد طول پروژه دیوار صوتی نصب خواهد شد تصریح کرد : در واقع در حدود 5 تا 6 کیلومتر از طول پروژه پل طبقاتی صدر به دیوارصوتی مجهز می شود که این دیوارها در مجاورت منازل نصب خواهدشد .
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با بیان اینکه ما از نظر ایمنی فقط به استاندارهای ملی اکتفا نکرده ایم، تصریح کرد: نیوجرسی های 50 سانتی متری طراحی شده که در طرفین پروژه در حال انجام است که این میزان مازاد آن چیزی است که در آیین نامه های ما آمده است .
حسینی اضافه کرد: چراغ هایی که در این پروژه طراحی شده تداعی کننده موضوعات نیایش و دعا که هم اکنون نیز نصب شده و با استقبال مردم نیز مواجه شده است .
وی با بیان اینکه برای نورپردازی این پروژه هم طراحی ویژه ای انجام شده است، گفت: در آینده یکی ازنورپردازی پل طبقاتی صدر یکی از ویژگی ها و زیبایی های این پروژه در شب خواهد بود.
حسینی با تاکید بر اینکه تقریبا عملیات پروژه صدر تمام شده است، اظهارکرد: برخی دوستان افتتاح پروژه را در عید غدیر خم مطرح کرده بودند که ما مشکلی در این زمینه نداریم و باید ببینیم تدبیر شهردار چیست .
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران تصریح کرد: بنده فکر می کنم نظر شهردار تهران این است که کل پروژه به طور همزمان به بهره برداری برسد، این در حالی است که ما در عید غدیرخم تنها قرار بود که این پروژه را تا قیطریه تحویل شهروندان دهیم .
حسینی اضافه کرد: تنها یک مقدار ریزه کاری باقی مانده است و به زودی کل پروژه به بهره برداری می رسد .