Power Up Your Skill Set

Today, in order to increase security coeffient and preventing crime, security equipment is needed more than before. Polymer Talaei Yazd Co. has fully realized this need and is one of the leading suppliers of PC sheets for security glazing utilizing high-tech machines. Learn More.

Dashboard
اخبار شرکت


ساخت دیوار جاذب صوتی برای اولین بار در کشور؛ در پل طبقاتی صدر

به گزارش خبرنگار اجتماعي باشگاه خبرنگاران، مازیار حسینی سحرگاه امروز در بازدید از پروژه پل طبقاتی صدر و در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب اظهارداشت: خوشبختانه جزییات پل صدر یک تحول خوب در کار مهندسی پل سازی کشور است که بادقت در حال انجام است .

ادامه مطلب...
 
ورقهای RFX هديه اي گرانقدر از فرزندان كوير به ملت بزرگ ايران

رشد روز افزون استفاده از ورق هاي پلي كربنات در گلخانه ها ، در صورت طراحي و انتخاب مصالح مناسب ، ضمن بهره وري بيشتر و مصرف كمتر انرژي نويد تبديل اين صنعت به يكي از سودآورترين بخش هاي كشاورزي را مي دهد

ادامه مطلب...
 
نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

شرکت پلیمر طلایی یزد مقدم شما بازدید کنندگان گرامی را در دوازدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان تهران گرامی میدارد
سالن 38 الف، غرفه 21

ادامه مطلب...
 
عرضه اولین نمونه استاندارد دیوارصوتی توسط شرکت پلیمرطلایی یزد

ابر شیشه با رده دیوار صوتی با تکنولوژی شرکت بایر آلمان در شرکت پلیمر طلایی یزد برای اولین بار در ایران جهت استفاده در حاشیه بزرگراه کردستان تولید شد .

ادامه مطلب...
 
تولید پنلهای هوشمند پلی کربنات
شرکت پلیمر طلایی یزد با طراحی و ساخت قالبهای جدید خود ورق هوشمند پلی کربنات ویژه ماکرولون را تا ابتدای سال آینده به عنوان عیدی سال نو به ملت شریف ایران تقدیم می نماید . در این راستا متخصصان شرکت پلیمر طلایی یزد با تحقیقات ویژه و تلاشهای بی وقفه خود و با بررسی خواست وتقاضای مشتری موفق به طراحی پنلهای پلی کربناتی شده اند که قادرند به صورت مکانیکی حداقل انرژی گرمایی خورشید را در تابستان و حداکثر انرژی گرمایی را در زمستان از خود عبور دهند و باعث صرفه جویی تا 79% در کلیه سازه ها گردند . با توجه به این میزان صرفه جويي كليه هزينه ها حداكثر ظرف 18 تا 30 ماه پوشش داده خواهند شد. شركت پليمر طلايي يزد در راستاي چشم انداز شركت كه سرآمدي را در صنعت پليمر در كل منطقه خاورميانه هدف قرارداده است هر ساله بنا دارد محصولاتي نو را به بازار جهاني عرضه نمايد. اين شركت مصمم است با نوآوري در به كارگيري از مزاياي انحصاري پليمري از جمله استحكام فوق العاده ، قابليت فرم دهي آسان و سازگاري با محيط زيست در ايجاد جهاني عاري از آلودگيهاي زيست محيطي ، ايمن در برابر سوانح و هوشمند از مصرف انرژي سهيم باشد و نويد بخش جهاني بهتر از ديروز براي آيندگان باشد.
 
صفحه 1 از 2